Yükleniyor...

Türkcan Yapı

Referanslarımız

Başakşehir - Kayaşehir Metrosu Başakşehir Şantiyesi
Çekmeköy - Sancaktepe - Sultanbeyli Metrosu Aydınlar İstasyonu
Erzincan İliç Yeraltı Patlayıcı Depo Galerisi Tünelleri
İkitelli - Ataköy Metrosu Mehmet Akif Şantiyesi
İkitelli - Ataköy Metrosu Mimar Sinan Şantiyesi
İski Avrupa Bölgesi İçme Suyu Projesi Kağıthane S1 Şantiyesi
İski Avrupa Bölgesi İçme Suyu Projesi Kağıthane S11 Şantiyesi
İski Avrupa Bölgesi İçme Suyu Projesi S8 Şantiyesi
Ümraniye - Ataşehir - Göztepe Metrosu Ataşehir Depo Sahası Makas Tünelleri
İski Avrupa Bölgesi İçme Suyu Projesi S2 Şantiyesi
Kartal - Kaynarca Metrosu Maltepe Yaya Geçiş Tüneli
Ümraniye - Ataşehir - Göztepe Metrosu Finans Merkezi Şantiyesi
İski Avrupa Bölgesi İçme Suyu Projesi S7 Şantiyesi
Kartal - Kaynarca Metrosu Yakacık Yaya Geçiş Tüneli

FAALİYET ALANLARIMIZ

Hakkımızda

TÜRKCAN YAPI çalışma alanlarında çevreye duyarlı, sosyal sorumluluklarının bilincinde olarak çalışmalarına devam etmektedir. Bütün çalışma alanlarında işçi ve iş güvenliği tedbirlerini ön planda tutan TÜRKCAN YAPI, yaptığı risk değerlendirme çalışmaları ile iş kazalarını önlemek için güvenlik tedbirlerini itinayla almaktadır.

2010 yılında Cevdet BABACAN, Hasan ÜSTÜNSOY ve Murat YERTÜRK bilgi ve deneyimlerini bir potada eriterek güç birliği yapmaya ve TÜRKCAN YAPI Madencilik ve İş Makineleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’ni kurarak bu çatı altında kurumsal olarak büyümeye karar vermişlerdir. TÜRKCAN YAPI, her zaman kaliteye, bilgi birikimine ve teknoloji geliştirmeye özel bir önem vermiştir. TÜRKCAN YAPI ‘nın hedefi; Türkiye’nin ve Dünya’nın bayındırlık hizmeti ve iş makinaları ihtiyaçlarında önemli görevler üstlenmek ve bu görevleri başarı ile tamamlamaktır. TÜRKCAN YAPI, dinamik deneyimli kadrosu ve geniş makine parkıyla her türlü tünel kazı, tahkimat, enjeksiyon, su yalıtımı ve kaplama betonu konularında başarılı çalışmalar yapmaya devam etmektedir. TÜRKCAN YAPI çalışma alanlarında çevreye duyarlı, sosyal sorumluluklarının bilincinde olarak çalışmalarına devam etmektedir. Bütün çalışma alanlarında işçi ve iş güvenliği tedbirlerini ön planda tutan TÜRKCAN YAPI, yaptığı risk değerlendirme çalışmaları ile iş kazalarını önlemek için güvenlik tedbirlerini itinayla almaktadır. TÜRKCAN YAPI üstlendiği işleri zamanında ve kaliteden ödün vermeden tamamlayarak kendisine sektöründe saygın ve güvenilir bir kuruluş olduğunu ispatlamıştır.

 

TÜRKCAN YAPI İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞÇİ SAĞLIĞI POLİTİKASI

 

-İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili yasal ya da özel tüm düzenlemelere uyulmaktadır.

-Kazaları önlemek için gerekli risk değerlendirme çalışmaları yapılmaktadır.

-İş güvenliği ile ilgili sistemimizi sürekli güncellemekteyiz.

-Çalışan personelin işle ilgili yaralanma ve hastalıklardan korumak için gerekli tedbirleri almaktayız.

-Şantiyelerimize başlamadan önce imalatlarla ilgili risk değerlendirmeleri yapıp, kazaları önlemek amaçlı tedbirleri almaktayız.

-İş Sağlığı ve İş güvenliği bilincinin tüm çalışanlar tarafından yaşatılabilmesi için gerekli olan duyuru, eğitim ve bilinçlendirme çalışmalarını sürekli olarak yürütmekteyiz.

Biz Kimiz ?

2010 Yılında temelleri atılan Türkcan Yapı, Cevdet Babacan, Hasan Üstünsoy ve Murat Yertürk’ün bilgi ve birikimlerini tek çatı altında toplama kararı alarak kurulmuştur. Yola çıktığımız ilk günden itibaren yaptığımız her çalışmayla sektörde önemli bir yere sahip olduk. Türkcan Yapı olarak, çeşitli ölçekte Metro Tüneli, Karayolu Tüneli ve Su Tüneli inşaatlarını bitmeyen enerjimiz, dinamik ve deneyimli kadromuz, geniş makine parkımız ile yapmaktayız. Türkcan Yapı ailesi olarak, kendimize ilke edindiğimiz “En önemli yatırım, insana yapılan yatırımdır” sözünden yola çıkarak, işçi sağlığı ve güvenliği politikamızla, kalite standartlarımız ile ve çevreye olan duyarlılığımız ile, sektörde hızlı ve emin adımlarla ilerlemenin haklı gururunu yaşıyoruz. Şirketimiz tamamlamış olduğu projelerle sektörde yükselmeye ve yeni değerler yaratmaya devam etmektedir. Hasan ÜSTÜNSOY; 19.05.1966 yılında Bartın ili Kozcağız-Bakioğlu köyünde dünyaya gelmiştir. İlk iş hayatına,1983 yılında Kınık su tünellerinde başlayan Hasan Üstünsoy, bu projenin ardından 1988-1990 yılları arasında Urfa Atatürk barajı sulama tünelleri, 1989-1990 arasında Burdur Karacaören barajı sulama tünelleri, 1990-1992 yılları arasında Adana Taşoluk Tünelleri, 1992-1993 İzmir Aydın otoyolu tünelleri, 1994 yılından buyana İstanbul Metro Tünelleri inşaatlarında görev almıştır. 1983 Yılında Sultan Üstünsoy ile evlenen Hasan Üstünsoy’un Yılmaz, Şengül, Ercan ve Serhat Üstünsoy adında dört çocuğu vardır. Cevdet BABACAN; 10.03.1961 yılında Bitlis ili Ahlat ilçesinde dünyaya gelmiştir. 1979 Yılında Kınık Sulama tünelleri inşaatında iş hayatına başlayan Cevdet Babacan bu projenin ardından, 1983-1989 yılları arası Balıkesir İkiztepe tünel projesi, 1989-1990 Karacaören Barajı Sulama tünelleri, 1990-1992 Taşoluk Tüneli, 1992-1995 Antalya Isparta Karayolu tüneli inşaatı, 1995-1998 Beykoz tüneli inşaatı, 1998-2001 Alanya Dim barajı, 2001-2003 Pozantı Karayolu tünel inşaatı, 2003-2004 Yahyalı Kayseri su tüneli inşaatı, 2004-2005 Ankara Keçiören metro inşaatı, 2005’ten buyana İstanbul Metro Tünelleri inşaatlarında görev almıştır. 1987 Yılında Vildan Babacan ile evlenen Cevdet Babacan’ın Rıdvan ve Büşra Babacan adında iki çocuğu vardır.